Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi, Diyarbakır ilimizin Bağlar ilçesinde bulunan Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Selahattin Eyyübi Mah. Turgut Özal Blv. No:66/A adresinde bulunan Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (412) 237-8080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi dünya standartlarına uygun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon B Tipi Tıp Merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Amacımız modern ve geleneksel tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon metotlarıni tercih ederek hastalarımızı kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmektir.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi, Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Doktorları

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası0 (412) 237-8080

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Adresi:  Selahattin Eyyübi Mah. Turgut Özal Blv. No:66/A

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi: www.yardimedenfizik.com

Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yardımeden Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort