Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ilimizin Odunpazarı ilçesinde bulunan Özel Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Büyükdere Mh. Hilaller Sk. No:17 adresinde bulunan Özel Yaşam Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (222) 239-3838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Hakkında

Yaşam Diyaliz Merkezi 1998 senesinde kurulmuştur, 6 Kasım 2004 tarihinden bu zamana kadar da yeni binamızda hastalarımıza kaliteli yaşam sağlamak amacı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Eskişehir’in en büyük Nefroloji kliniğinin bulunduğu Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine 5 dakikalık ulaşım mesafesindedir.

Merkez binamız dört katlı olup Hepatit B ve C’li hastalar için ayrı oda, makine ve personel, acil müdahale odası, labaratuvar, yemekhane, hasta ve yakınları için çay, kahve servisinin yapıldığı bekleme odası, hastalarımız için kulaklıklı TV, merkezi yayın müzik sistemi bulunmaktadır.

Merkezimizin makine kapasitesi 50 olup makinelerimiz Nikkiso ve Braun markadır. Ayrıca Eskişehir’de Endotoksin filtresine sahip tek diyaliz merkezidir. Althin 1000 SYS su sistemi ve hastalarımızın rahat ve güvenli transferi için klimalı dört adet Ford marka servis aracımız bulunmaktadır.

Merkezimiz bünyesinde 1 uzman, 2 diyaliz sorumlu hekimi, 9 hemşire, 1 diyet uzmanı, 5 yardımcı personel, 4 şoför, 1 sekreter ve 1 muhasebe şefi ile toplam 24 personel hastalarımıza en kaliteli hizmeti sunmak amacı ile hemodiyaliz alanında hizmet vermektedir.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yaşam Diyaliz Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi İletişim

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası:  0 (222) 239-3838

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Adres

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Adresi:  Büyükdere Mh. Hilaller Sk. No:17

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Web Sitesi

www.yasamdiyaliz.com.tr

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort