Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Yaşar Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A adresinde bulunan Özel Yaşar Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 466-1500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz İstanbul Bakırköy İlçesinde 1990 senesinde hizmete başlamıştır. Türkiyenin ilk özel diyaliz merkezlerinden biri olarak diyaliz hususunda işinde uzman uzman hekim ve hemşire kadrosuyla hizmet vermekte olup;dürüst, ilkeli ve şeffaf hizmet anlayışı ile halen faaliyet göstermektedir. Merkezimizde toplam 19+1 adet Hemodiyaliz cihazı mevcuttur ve HCV(+) – HBV (+) hastalar için ayrı cihaz ve bölümler bulunmaktadır. Ücretsiz servis araçları ile evlerinden aldığımız hastalarımız 4 saatlik diyaliz tedavileri boyunca insana özel Kulaklık Sistemli TV, Wifi(İnternet) olanaklarıyla temiz, ferah diyaliz salonlarında merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle rahat bir diyaliz seansı geçirmektedirler. Ayrıca diyaliz seansları esnasında kahvaltı, sıcak yemek ve çay ikramlarımız mevcuttur. Merkezimizde tedavi olan hastalarımız bağlı bulunduğumuz Özel Yaşar Hastanesi’nin tüm branşlarından ücretsiz yararlanmaktadırlar. Merkezimizde Fresenius 4008 S ve Braun Dialog Marka Hemodiyaliz cihazları, Çift Reverse Osmosis Protek Ro Aquadem Marka Online su sistemi mevcuttur.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yaşar Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız. .

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 466-1500

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Adresi:  Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. No:7/A

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.yasardiyaliz.com

Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yaşar Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir