Özel Yaşasın Hayat Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yaşasın Hayat Kliniği, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Yaşasın Hayat Kliniği ile ilgili detaylar. Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5 adresinde bulunan Özel Yaşasın Hayat Kliniği kurumuna 0 (212) 230-7400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Hakkında

Yaşasın Hayat Kliniği, kilo yönetimi, metabolizma hastalıkları, hipoglisemi, insülin direnci, diyabet hususunda uzmanlaşmış bir sağlık kuruluşudur. Koruyucu tıp, sağlıklı yaşlanma, tamamlayıcı ve integratif tıp yaklaşımları ile kaliteli yaşam, kronik hastalıkların idaresi (hipertansiyon, diyabet, osteoporoz, romatizmal sorunlar, bellek problemleri), iyi yaşlanma, sağlık riski analizi, kurumsal wellness alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu aracılığıyla kurulmuş ve geliştirilmiş olan klinikte temel esas insana odaklı, beden-ruh işbirliği esaslı “öngören” ve “önleyen” bir tıbbi yaklaşımdır. Bu tam anlamıyla Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun yaşama geçirdiği “yaşasın hayat” yaklaşımı, birleştirici ve bütünleştirici (bedeni ruhla, modern tıbbı geleneksel/doğal/tamamlayıcı tıpla/insanı yaşadığı çevre ve yaşam tarzıyla) bir sağlık anlayışıdır.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Doktorları

Özel Yaşasın Hayat Kliniği doktorları için tıklayınız.

Özel Yaşasın Hayat Kliniği İletişim

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Telefon Numarası:  0 (212) 230-7400

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Adres

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Adresi:  Teşvikiye Cad. Bayer Apt. No:63 Kat:5

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Web Sitesi

yasasinhayat.com.tr

Özel Yaşasın Hayat Kliniği Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir