Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi, Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417 adresinde bulunan Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (462) 225-0305 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Trabzon Diyaliz Merkezimizde Fresenius marka 10 adet negatif(temiz), 3 adet HCV (+), 2 adet Hbs(+) ve 1 adet yedek olmak üzere 16 adet makina ile hizmete hazırdır. Makinelerimiz Fresenius 4008 s markalı son sistem olup, dijital ekranlı, hastaların bakteri ve endotoxin den koruyan ek filtre sistemi, elektrik kesintisinde 15 dakika kadar hizmet verecek akü sistemi mevcuttur.

Hastalarımızın yaşamlarının büyük bölümünü diyalizde geçirdikleri için onlara daha iyi rahat hizmet sunmak için hasta başı TV, VCD, Dergi ve gazete hizmetleri mevcuttur. Mutfağımızda yiyecek ve içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Randevu

Emekli Sandığı, Bağkur, SSK lı Yurt Dışı Sigortalı ve diğer resmi kurumlarla anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi, Trabzon ili Ortahisar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (462) 225-0305

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Adresi:  Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir