Özel Yaylalı Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yaylalı Göz Hastanesi, Denizli ilimizin Merkezefendi ilçesinde bulunan Özel Yaylalı Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Sırakapılar Mah. 495 Sok. No:21 adresinde bulunan Özel Yaylalı Göz Hastanesi kurumuna 0 (258) 264-1030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, 24.09.2007 tarihinde Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakultesi Göz Anabilim Dalı’nın kurucusu ve Pamukkale Üniversitesi kurucu başhekimi Prof Dr. Volkan Yaylalı aracılığıyla göz lazer cerrahi merkezi olarak kurulmuştur. Göz Hastalıkları üzerine teknoloji ile donanımlı hastanemiz 15.01.2008 tarihinde hastane olmuş Denizli halkına hizmete devam etmiştir.

Kurumumuz 10 hasta yatağı ve 1 özürlü hasta yatağı olmak üzere toplam 11 modern yatak sayısına sahiptir. Denizli’de 1994 senesinde ilk Kornea nakli cerrahi operasyonunı gerçekleştiren ve Denizli Halkına göz hastalıkları teşhis ve nasıl tedavi edileceğinde hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş Prof. Dr. Volkan Yaylalı, uzman kadrosu ile hastanemizde hizmet vermektedir.

Hastanemiz göz hastalıkları teşhis ve tedavi hizmetini, müthişiyetçi ve etik kaideleri gözeten bir anlayışla sunarak, varlık nedenimiz olan hizmet alanlarında yaşam değerini artırmayı ilke edinmiştir. Ayrıca hastanemiz hayat değerinin farkındalığına kattığı değer ışığında bilimselliğin göstergesini en müthiş düzeye getirerek, geleceği şekillendiren gözde kuruluş olmak amacındadır.

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Acil

Özel Yaylalı Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yaylalı Göz Hastanesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Yaylalı Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (258) 264-1030

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Adresi

Özel Yaylalı Göz Hastanesi adresi: Sırakapılar, No 21, 495. Sk., 20010 Merkezefendi/Denizli

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Yaylalı Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.yaylaligoz.com.tr

Özel Yaylalı Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Yaylalı Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir