Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Gülbahar Mahallesi Avni Dilligil Sok. 10/1 Mecidiyeköy adresinde bulunan Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (212) 272-1868 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Hakkında

2002 senesinden bu yana faaliyette olan kliniğimiz 2007 Haziran ayında İç Hastalıkları Merkezi olmuştur. Sağlık hizmetlerini, güvenilir, kolay ulaşılabilir ve uygun fiyatla verdiğimize inanıyoruz. Merkezimiz Çevre ve Aksoy Hastaneleri ile Profilo Alışveriş Merkezi içinde, Düzen Laboratuvarı arkasındadır.

SGK anlaşmamız yoktur fakat SGK lı hastalara muayenede %25, tetkiklerde %10 indirim uygulanmaktadır. Evde hasta muayenesi ve tetkikler yapılır.

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları
  • Ağız ve Diş Sağlığı
  • Kardiyoloji
  • Beslenme ve Diyet
  • Psikoloji
  • Acil
  • Laboratuvar-Görüntüleme

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (212) 272-1868

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi adresi: Gülbahar, Avni Dilligil Sk. No:1, 34394 Şişli/İstanbul

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: yenimecidiyekoy.com

Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir