Özel Yeni Med Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeni Med Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Yeni Med Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Dikmen Caddesi No:395 Çankaya adresinde bulunan Özel Yeni Med Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 476-3737 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Hakkında

Özel Yeni Med Tıp Merkezi, toplam 2500 m2 kapalı kullanım alanına sahip olan, her türlü tıbbi ve konfor gereksinimini karşılayabilen en son teknolojilerle donanımlı ameliyathane, hasta gözlem odaları, poliklinik muayene odaları, teknik odaları, laboratuvar, 7/24 saat hizmet veren acil servis ünitesi ile hizmet vermektedir.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmaya vararak (SSK, BAĞ-KUR, EMEKLİ SANDIĞI) modern tıbbi donanımı ile emekli ve çalışan hastalara Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi, Göz Hatalıkları Ortopedi ve travmatoloji, Diyetisyen, Ağız ve Diş Hatalıkları, Radyoloji ve Acil Branşlarda hizmet vermektedir.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi’nde son teknolojiler kullanılarak; modern görüntüleme sistemi Tomografi, Röntgen, Ultrason ile sağlık teknolojisini en üst düzeye çıkartmıştır. Tıbbi testlerimiz, ilerleyen teknoloji ve gelişen laboratuvar test cihazları ortamında, uzman hekim yönetiminde, profesyonel teknik personel aracılığıyla yapılmaktadır.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi olarak ilk olarak hedefimiz; şeffaf, güvenilir hasta yaklaşımıyla hasta tatminiyetini sürekli olarak artırarak geliştirmek hedefi ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan hastalarımızın tatminiyetini arttırmak temel hedefimizdir.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Yeni Med Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yeni Med Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Yeni Med Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 476-3737

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Adresi

Özel Yeni Med Tıp Merkezi  adresi:  Dikmen Caddesi No:395 Çankaya

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Yeni Med Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.yenimed.com.tr

Özel Yeni Med Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yeni Med Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort