Özel Yeşilyurt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeşilyurt Polikliniği, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Yeşilyurt Polikliniği ile ilgili detaylar. Yeşilyurt Fener Caddesi No:1 Kat:2/1 adresinde bulunan Özel Yeşilyurt Polikliniği kurumuna 0 (212) 573-3187 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeşilyurt Polikliniği Hakkında

Polikliniğimiz 17 Kasım 1984 tarihinde, en ileri check-up (vücut tarama) metotlarıni halkımızın hizmetine sunmak düşüncesiyle kurulmuştur.

Misyonumuz 7 gün 24 saat, acil ilk yardım ve sağlık hizmetlerini, uzman kadromuz eşliğinde, etkin ve güvenilir bir biçimde toplumun her kesimine ulaştırılmasını sağlamaktır.

24 senedir sizlere güvenilir sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürekli olarak olarak geliştirmek maksadıyla, önce insan sloganıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimize, geliştirilen yüzümüzle devam etmekteyiz.

Polikliniğimizde modern tıbbın tüm olanaklarını uygulayan uzman hekim kadrosu, röntgen, laboratuar ve tedavi edici hizmetlerin bunun yanında her türlü koruyucu sağlık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Bize gelemediğinizde, 7/24 saat açık polikliniğimiz uzman doktorlarımız, hemşirelerimiz, röntgen, mobil E.K.G ve tüm laboratuar hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Özel Yeşilyurt Polikliniği Telefon Numarası

Özel Yeşilyurt Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 573-3187

Özel Yeşilyurt Polikliniği Adresi

Özel Yeşilyurt Polikliniği adresi: Yeşilyurt, Fener Cd. No:1, 34149 Bakırköy/İstanbul

Özel Yeşilyurt Polikliniği Web Sitesi

Özel Yeşilyurt Polikliniği resmi web sitesi: www.yesilyurtpoliklinigi.com

Özel Yeşilyurt Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Yeşilyurt Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir