Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk. adresinde bulunan Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (322) 453-8484 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Hakkında

1500m2’lik kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olan merkezimiz klasik hastane ortamının ötesinde kendinizi özel ve keyifli hissedebileceğiniz bir iç mekana sahiptir. Hasta odalarımız, bebek salonumuz ve kafeteryamız ile hastalarımızın tüm ihtiyacları düşünülmüş, rahat ortamı ile fiziksel bir müthişlik sunulmuştur.

Laboratuar ünitelerimiz evrensel kalitede; steril koşullarıyla güvenli bir ortama sahiptir.

Seçkin doktorlarımız ve Laboratuar ekibimiz empati yeteneği kuvvetli ve hassas hemşirelerimiz, hasta odaklı düşünebilen, çözüm yaratıcı, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm çabamız müthişi sizlere yaşatabilmektir.

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil
  • Sitogenetik
  • Moleküler Genetik

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (322) 453-8484

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi  adresi:  Kurtuluş Mh. Ziyapaşa Bulvarı 64009 Sk.

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.ziyapasakadindogum.com.tr

Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ziyapaşa Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir