Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi, Zonguldak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Zonguldak A Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Terakki Mahallesi Belediye Bulvarı No:2 adresinde bulunan Özel Zonguldak A Tıp Merkezi kurumuna 0 (372) 444-3929 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Hakkında

Zonguldak şehir merkezinde 01/04/2000 tarihinden bugüne hizmet veren Merkezimiz, ilimizde kurulmuş olan ilk özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yatırımlarını geliştirmiştir. Bu bilinçle birden çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmanın öncülüğünü yapmayı görev bilmiş, hasta ve yakınlarının tatminiyetini en iyi biçimde gerçekleştirme ve hizmette sürekli olarak yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

A Tıp Merkezi; Acil Servis ve Ambulans, Diş Tedavi Kliniği, Röntgen, Ultrasonografi, Renkli Doppler, Kemik Dansitometri, ve Tomografi’yi de içeren Radyoloji Bölümü, Tıbbi Tahlil Laboratuarı, 2 Ameliyathane, 11 yatak, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi (Endoskopi Ünitesi), Kulak Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Anesteziyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları(İntaniye), Psikiyatri, Plastik ve Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, alanlarında uzman ve işinde uzman kadrosu ile hizmeti sürdürmektedir.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Bölümleri

 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Zonguldak A Tıp Merkezi, Zonguldak şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (372) 444-3929

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Adresi

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi adresi:  On Temmuz, Acılık Cd., 67100 Zonguldak Merkez/Zonguldak

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.atipmerkezi.com

Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Zonguldak A Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir