Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17 adresinde bulunan Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (372) 257-7373 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Hakkında

Ekim 2004 tarihinden ibu yana, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstermekteyiz. Teknolojinin son gelişmelerini takip ederek, meslek etiğine bağlı kalarak ve ekip çalışmasının önemini bilerek uzun senelerca yurt içi ve yurt dışındaki siz diyaliz hastalarına hizmet vermek amacındayız.

Bu hedeflerimizi yerine getirmek için öncelikli amacımız; Hastalarımızın beklentilerini göz önünde bulundurarak problemlerinin çözümünde doğru yolları belirleyip eksiksiz ve zamanında uygulamaktır.

Diyaliz makinelerimiz; ileri teknoloji ürünü, dokunmatik ekranlı, volüm kontrollü BRAUN DIALOG marka yeni cihazlardır.

TSEKnın uygunluk belgesi verdiği, membran teknolojileri kullanılarak ters osmos yöntemiyle çalışan AQUADEM marka su sistemimiz aynı anda 20 hemodiyaliz makinesi besleyebilecek kapasite olup 68 kurulusun referansını almıştır.

Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve işinde uzman acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Hastalarımız diyalizde iken kablolu televizyon, uydu yayını ve özel ses sistemi ile birlikte her hastaya televizyon ve müzik yayını yapılmaktadır.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (372) 257-7373

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Adresi:  Bahçelievler Mah. Işıkyönder Cd. No:17

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.com.tr

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir