Özen Patoloji Laboratuvarı Telefon Numarası ve Adresi

Özen Patoloji Laboratuvarı, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özen Patoloji Laboratuvarı ile ilgili detaylar. Meşrutiyet Cd. Hatay Sk. Sabancı İşmerkezi N:4/1 adresinde bulunan Özen Patoloji Laboratuvarı kurumuna 0 (312) 417-5357 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özen Patoloji Laboratuvarı Hakkında

Özen Patoloji Laboratuvarı, uzun geçmişi ve profesyonel kadrosu ile alanında teknolojinin en son ürünlerini tercih ederek, hastalarına, laboratuvarlara ve hastanelere, doğru ve güvenilir patolojik tetkik hizmetleri vermeyi amaç edinmiştir. Özen Patoloji Laboratuvarı 2002 senesinde Ankara’da Dr. Şinasi Yılmaz aracılığıyla kurulmuş ve faaliyetine başlamıştır. Ankara ve Ankara dışı şehirlerdeki hastane ve muayenehanelere hizmet vermektedir.

Laboratuar içinde Histoloji ve Sitoloji Bölümü, Tıbbi Sekreterya, Kurumsal İlişkiler bölümü, Araçlı ve Yaya Kuryeler Bölümü, Mutfak ve Teknik İşler Destek Birimleri bulunmakta, Muhasebe ve Koordinasyon profesyonel bir yönetim ile işletilmektedir.

Tüm preparatlar ve bloklar arşivlenerek saklanmaktadır. Yıllık 25.000 vakadan oluşan arşive bilgisayar ortamı içinde ulaşılabilmektedir. Ayrıca Makroskopik ve Mikroskopik fotoğraflama ve dijital görüntüleme teknikleri ile imajların istediğimiz şekle getirilmesi sağlanmaktadır.

Özen Patoloji Laboratuvarı Telefon Numarası

Özen Patoloji Laboratuvarı telefon numarası:  0 (312) 417-5357

Özen Patoloji Laboratuvarı Adresi

Özen Patoloji Laboratuvarı adresi: Kızılay, Kocatepe, Hatay Sk. Sabancı İş Merkezi 4/1, 06420, Hatay Sk., 06420 Çankaya/Ankara

Özen Patoloji Laboratuvarı Web Sitesi

Özen Patoloji Laboratuvarı resmi web sitesi: ozenpatoloji.com

Özen Patoloji Laboratuvarı Nasıl Gidilir? Özen Patoloji Laboratuvarı Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir