Pamukova Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pamukova Devlet Hastanesi, Sakarya ilimizin Pamukova ilçesinde bulunan Pamukova Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenice Mah. Lojmanlar Sk. No:1 adresinde bulunan Pamukova Devlet Hastanesi kurumuna 0 (264) 551-4043 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pamukova Devlet Hastanesi Hakkında

1999 senesinde, Sakarya’nın Pamukova ilçesinde kurulan hastanemiz ilk senelerda 50 yataklı şimdi ise 20 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir. İlçe merkezine 5 km uzakta bulunan Devlet Hastanesi İlçe merkezinden Dolmuş taksilerle ulaşım olabilecekdür.

Doktor, Hemşire, Sağlık Memuru, Ebe, Hizmetli Personel ve diğer branşlar ile birlikte toplam 67 kişi ile özveriyle görev yapmaktadırlar. Sürekli gittikçe artan bilgi ve deneyimini, yenilediği teknolojik altyapısıyla modern bir geleceğe taşıyan Pamukova Devlet Hastanesi sağlıklı bir toplum için üzerine düşeni yapmaya her zaman sürecektir.

Pamukova Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pamukova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Pamukova Devlet Hastanesi, Sakarya ili Pamukova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pamukova Devlet Hastanesi Doktorları

Pamukova Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Pamukova Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Pamukova Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 551-4043

Pamukova Devlet Hastanesi Adresi

Pamukova Devlet Hastanesi Adresi:  Yenice Mah. Lojmanlar Sk. No:1

Pamukova Devlet Hastanesi Web Sitesi

Pamukova Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://pamukovadh.saglik.gov.tr/

Pamukova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort