Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi, Erzurum ilimizin Pasinler ilçesinde bulunan Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mah. Değirmenler Mevkii adresinde bulunan Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (442) 661-3001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Hakkında

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ’ın talimatları ile ilçemizde yapılacak olan 50 Yataklı Devlet Hastanesi binası için 11 Ocak 2003 tarihinde ödenek tahsisi yapılmıştır. Yine Sayın Bakanımızın talimatları ile mevcut koğuş sistemine dayalı devlet hastanesi yerine, en fazla 2 kişilik hasta odalarından oluşan (Lavabo, Wc ve duş’u oda içinde bulunan) bir kısmı da tek kişilik özel odalardan oluşan Hastane anlayışına geçilmiştir. Bunun Türkiye genelinde ilk defa uygulanacak bir proje çizimi ile yeni 50 Yataklı Hastane binası 10 Ekim 2005 tarihinde Pasinler ilçesi Kurtuluş Mah. Değirmenler mevkiinde 40000 m² lik arsa üzerinde yapımına başlanmış ve 2007 Mayıs ayından ibu yana yeni hizmet binasından halkımızın hizmetine açılmıştır.

Sağlıkta Dönüşüm projesi kapsamı içinde Sağlık mevzuatında yapılan değişiklikler ile Hastane Başhekimleri ve idari kadroların hizmet için yetkileri artırılmış, Sağlık problemlerinin hastane idarecilerince yerinde çözümüne önem verilmiştir. Daha önce hastanemizde yalnızca 100 mAmp lik röntgen cihazı ve bir adet diş ünitesi, Ekg cihazı bulunmakta idi. Hastane binamızın faaliyete geçmesi ile birlikte, Bunun sonucu olarak hastanemizde şuan da 500 mAmp lik Röntgen cihazı, 2 adet Hemogram cihazı, 1 adet Biyokimya otoanalizörü, 1 adet Hormon tetkiki için otoanalizör, Hepatit Markerleri için 1 adet Eliza cihazı, 2 adet Ultrasonografi cihazı alınmıştır. Teknik olanakların artması sonucu hastanemize müracaat eden hastalara verilen hizmetin değerinde bariz bir artış meydana gelmiştir. Kalite artışı sonrası hizmet vermiş olduğumuz Pasinler halkı yanında komşu ilçe olan Köprüköy, Karayazı, Horasan ilçelerinden de hastanemize müracaatlar gün geçtikçe artmaktadır.

Hastanemiz yönetiminin hizmet ve kalite hususunda taviz vermeyen tutumlarıyla birlikte, hizmet kalitemiz gün geçtikçe artmaktadır.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi, Erzurum ili Pasinler ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Doktorları

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 661-3001

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Adresi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Adresi:  Kurtuluş Mah. Değirmenler Mevkii

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://pasinlerdh.saglik.gov.tr/

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir