Pazaryeri İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pazaryeri İlçe Hastanesi, Bilecik ilimizin Pazaryeri ilçesinde bulunan Pazaryeri İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Yüzbaşı Mah. 19 Mayıs Caddesi adresinde bulunan Pazaryeri İlçe Hastanesi kurumuna 0 (228) 381-4755 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pazaryeri İlçe Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2001 Yılı Kasım Ayı’ndan ibu yana Acil Servisinde Poliklinik Hizmeti, 2002 yılı Mart ayından ibu yana de 24 saat kesintisiz Poliklinik hizmeti, Laboratuar Tetkikleri ve Röntgen çekimleri hizmeti vermekte olup, 17.07.2002 tarihinden ibu yana de Diş Polikliniği hizmeti vermeye başlamıştır.

2007 Yılı Haziran ayında Bakanlık Makamının 09.04.2007 tarih ve 3104 sayılı Onayları ile 10 yataklı İlçe Hastanesi’ne dönüştürülmüş, Pazaryeri Merkez Sağlık Ocağı ile birleşerek Pazaryeri İlçe Hastanesi adını almıştır.

Hastanemiz, İlçe Hastane binasında Sağlık Ocağı ile birlikte 01.06.2007 tarihinden ibu yana hem Koruyucu Hekimlik görevi ve tedaviye yönelik Poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Aynı tarihten ibu yana Hastanemizde hasta yatışı uygulamasına geçilmiştir.

Ayrıca 15 Kasım 2008 tarihi itibariyle İlimizin “Aile Hekimliği” uygulamasına geçmesiyle birlikte Sağlık hizmetleri daha yaygın hale getirilmiştir.

Pazaryeri İlçe Hastanesi Doktorları

Pazaryeri İlçe Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Pazaryeri İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Pazaryeri İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (228) 381-4755

Pazaryeri İlçe Hastanesi Adresi

Pazaryeri İlçe Hastanesi Adresi:  Yüzbaşı Mah. 19 Mayıs Caddesi

Pazaryeri İlçe Hastanesi Web Sitesi

Pazaryeri İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://bilecikism.saglik.gov.tr/TR-66144/pazaryeri-entegre-ilce-devlet-hastanesi.html

Pazaryeri İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Pazaryeri İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir