Pınarhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pınarhisar Devlet Hastanesi, Kırklareli ilimizin Pınarhisar ilçesinde bulunan Pınarhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki No:1 adresinde bulunan Pınarhisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (288) 615-1065 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pınarhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Pınarhisar Devlet Hastanesi 1987 tarihinde Sağlık Merkezi olarak hizmete açılmıştır. 1988 senesinde hastane statüsüne geçmiş olup halen hastane olarak faaliyetine devam etmektedir.

Pınarhisar Devlet Hastanesi olarak amacımız: Kaynakları en iyi biçimde tercih ederek hizmet alanlara en iyi şartlarda hizmet sağlamaktır.

Pınarhisar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Pınarhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Pınarhisar Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Pınarhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pınarhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Pınarhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Pınarhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Pınarhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (288) 615-1065

Pınarhisar Devlet Hastanesi Adresi

Pınarhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Cami Kebir Mh. Kaleler Mevki No:1

Pınarhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Pınarhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://pinarhisardh.saglik.gov.tr/

Pınarhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir