Posof Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Posof Devlet Hastanesi, Ardahan ilimizin Posof ilçesinde bulunan Posof Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Posof adresinde bulunan Posof Devlet Hastanesi kurumuna 0 (478) 511-2085 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Posof Devlet Hastanesi Hakkında

İlçe merkezinde bulunan 25 yataklı Devlet Hastanesi yurtdışında bulunan Posof’lu işçilerin katkılarıyla 1980-1981 senelerında yurtdışından getirilen çeşitli araç ve gereçlerle bundan öncekilerde 10 yataklı Sağlık Merkezi iken Sağlık Bakanlığının 26-02-1981 tarih ve 2593-1357 sayılı emirleri ile Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. Yapılan bakım onarım ile hastanemiz daha modern ve refah bir ortama kavuşturulmuştur. Aynı zamanda binamızın hastalarımıza en iyi hizmet vereceği biçimde planlamalar yapılmıştır. Bu amaçla iç içe bulunan ayakta tedavi, yatan hasta ve idari birimler farklı bölümlere ayrılarak daha verimli hizmet sağlanmıştır.

2011 yılı Kasım ayında Entegre E2 statüsünde İlçe Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür.

Posof Devlet Hastanesi Doktorları

Posof Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Posof Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Posof Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (478) 511-2085

Posof Devlet Hastanesi Adresi

Posof Devlet Hastanesi Adresi:  Posof

Posof Devlet Hastanesi Web Sitesi

Posof Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ardahanism.saglik.gov.tr/TR-98517/posof-devlet-hastanemiz-yeni-binasinda.html

Posof Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Posof Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort