Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi, Adana ilimizin Pozantı ilçesinde bulunan Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Zafer Mah. Hastane Cad. No: 81 adresinde bulunan Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi kurumuna 0 (322) 581-3945 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Hakkında

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi bundan öncekilerde hasta servisi olan Genel Cerrahi, Dahiliye, Aile Hekimliği Servisi tek bir katta hizmet vermekteken şimdi her 2 katta hasta servisi olarak yeniden dizayn edildi. Daha önce yetişkin ve çocuk hastaların bölümleri karışık bir biçimde iken şimdi çocuk servisi yetişkin servisinden ayrıldı. Daha sağlıklı koşullarda hizmet vermek için her iki servisin yer döşemesi antibakteriyel detaya sahip bir döşemeyle kaplatıldı.

Hasta odaları eskiden 6 kişilik koğuş sisteminden tek ve iki kişilik vip odalara dönüştürüldü. Her odaya tv, buzdolabı, merkezi bir uydu aracılığıyla sınırsız kanal izleme olanağı sunuldu. Hasta odalarının perdeleri, nevresim takımları, battaniye ve yastıkları tamamıyla yenilendi.

Tüm sağlık güvencesindeki vatandaşlara (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Yeşil Kart) ve Sosyal Güvencesi olmayan vatandaşlara hizmet etmekteyiz.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi, Adana ili Pozantı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Doktorları

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi iletişim

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 581-3945

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Adres

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Adresi:  Zafer Mah. Hastane Cad. No: 81

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Web Sitesi

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://pozantidh.saglik.gov.tr/

Pozantı 80. Yıl Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir