Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Büyükdere Cd. No:18 1.Levent adresinde bulunan Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (212) 325-4157 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Radyomar 1998 Kasım ayında 1. Levent’de Türkiye de ilk kez gün ışığı gören 3*2mt alanındeki tek camdan) AÇIK MR, Bilgisayarlı Spiral Tomografi, Doppler Ultrasonografi, Digital Radyoloji, Digital Panoramik Diş Röntgeni, Digital Mammografi ve Laboratuvar ünitelerinden oluşan 3. şubesini açmıştır.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri

  • Manyetik Rezonans (MR)
  • Dijital Röntgen
  • BT
  • US
  • Doppler US
  • Mammografi
  • Panoramik diş
  • Laboratuvar

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (212) 325-4157

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Levent, Büyükdere Cd. No:154, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.radyomar.com.tr

Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Radyomar Levent Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort