Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi, Erzincan ilimizin Refahiye ilçesinde bulunan Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Erzincan Cad Kemaliye Mah. Refahiye adresinde bulunan Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi kurumuna 0 (446) 611-2015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Hakkında

İlçemiz Dr. Fahrettin Uğur Devlet Hastanesi 50 yataklı olup (75 yatak kapasiteli), aile hekimliği polikliniği, normal poliklinik, diş Polikliniği, acil poliklinik, laboratuar ve röntgen hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde 1 uzman doktor (aile hekimliği uzmanı), 7 pratisyen doktor, 1 diş hekimi, sağlık memuru, hemşire, ebe, laboratuar teknisyeni, röntgen teknisyeni, anestezi teknisyeni, acil tıp teknisyeni olmak üzere 60 civarı personel çalışmaktadır.

Hastanemiz Laboratuar Ünitesinde, bir Hemogram Cihazı, bir Hormon Cihazı, bir Koagülometre, bir Otoanalizatör bulunmaktadır. Hastanemiz Röntgen Ünitesinde bir Röntgen Cihazı bulunmaktadır. 2005 yılı Ağustos ayında Hastanemizde Diyaliz Ünitesi faaliyete geçirilmiş olup, 3 adet diyaliz Cihazı ile hizmet sunulmaktadır.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi, Erzincan ili Refahiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Doktorları

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (446) 611-2015

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Adresi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Adresi:  Erzincan Cad Kemaliye Mah. Refahiye

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Web Sitesi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://refahiyedh.saglik.gov.tr/

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Refahiye Dr. Fahrettin Uğur İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir