Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Kadınhanı ilçesinde bulunan Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Güngören Mah. Konya Yolu Üzeri adresinde bulunan Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 834-0301 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Hakkında

Kadınhanı Devlet Hastanesi 1958 senesinde sağlık merkezi olarak yapılmış tip bina iken, 1961 senesinde devlet hastanesine dönüştürülmüş, 1981 senesinde tekrar sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. 1985 senesinde 25 yataklı bir hastaneye dönüştürülerek 2008 yılına kadar 50 yıl eski binasında hizmete devam etmiş, 25/08/2008 senesinde hayırsever aracılığıyla yaptırılan yeni binasına taşınmış 34 yataklı hastane olarak hizmet vermektedir.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi 23/05/2006 tarihinde yapımına başlanıp 2 yıl gibi kısa bir zaman zarfında tamamlanarak 23/05/2008 tarihinde yapımı bitirilmiştir. Hastanemizde toplam 114 odamız mevcuttur.

Servislerimiz; Dahiliye – Genel Cerrahi ve Kadın Doğum – Çocuk Bölümü olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tamamı nitelikli hasta odası olmak üzere (WC, Duş, Buzdolabı Refakatçı Koltuğu, Elbise Dolabı ve TV bulunan) tek kişilik düzenlenmiş bir tane üç kişilik ve bir tanede genel cerrahi bölümde kalite standartlarına göre düzenlenmiş iki kişilik yanık tedavi odamız mevcuttur. Hedefimiz, servislerimizde yatan hastalarımıza nezih bir ortamda en kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Doğum Salonumuzda; iki adet doğum masası bulunan iç içe iki salonumuz mevcut olup tek yataklı iki adet yine nitelikli oda standartlarına uygun Ağrı Odamız mevcuttur. Ayrıca sabit ve portable olarak tercih ettiğimiz 1 adet küvözümüz ve fototerapi cihazlarımızla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kadın doğum uzmanımızın başkanlığında tam bir ekip çalışması ile gerek sezeryan gerek normal doğum operasyonlarında hasta tatminiyeti en üst düzeyde tutulmak suretiyle hizmet verilmektedir.

Ameliyathanemizde; 2ameliyat salonumuz ve 1 adet aktif ameliyat masamız mevcuttur. Laparoskopi cihazından faydalanarak kadın doğum ve cerrahi ameliyatlar en yeni teknolojik şartlarda ve tamamen steril bir ortamda gerçekleşmektedir. Ayrıca post-op hastalar için iki yataklı bir odamız mevcuttur. Burada da uzman ekibimiz en kaliteli sağlık hizmetini vermektedir.

Polikliniklerimizde 10 adet poliklinik odamız mevcuttur. Hepsinin önünde hastalarımızı bilgilendiren monitörler bulunmaktadır. USG EKG SFT tetkikleri röntgen ünitesiyle hematolojik biyokimyasal ve hormonal tetkiklerin hassasiyetle yapıldığı laboratuarımızın desteğinde bi hayli modern bir ortamda hastalarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.

Acil servisimiz; 300 m²’lik bir alana kurulmuş olup muayene odası, resüsitasyon odası, müdahale odası ve 2 adet toplam 8 yataklı müşahade odası ile birlikte B Tipi entegre 112 acil istasyonumuz bünyesinde bulundurmak suretiyle 24 saat aralıksız, gerektiğinde yerinde müdahale dahil olmak üzere sağlık hizmeti vermektedir. Bir tanesi yedek olmak şartıyla 3 adet tam donanımlı ambulansınız mevcuttur.

Diyaliz ünitemizde; 4 adet yeni cihazımız ve 4 adet hasta yatağımızla 08/06/2009 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Hasta hakları; birimimizde hastalarımızın yaşadığı problemleri araştırıp çözerek, hasta hakkı ihlali olmadan sorunsuz hizmet sunumunu kendimize hedef olarak belirlemiş, her zaman hastalarımızın yanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nefroloji

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi, Konya ili Kadınhanı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Doktorları

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 834-0301

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Adresi

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Adresi:  Güngören Mah. Konya Yolu Üzeri

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://kadinhanidh.saglik.gov.tr/

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort