Reşadiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ilimizin Reşadiye ilçesinde bulunan Reşadiye Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kayalık Mah. Sağlık Cad. No:56 adresinde bulunan Reşadiye Devlet Hastanesi kurumuna 0 (356) 461-3408 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Reşadiye Devlet Hastanesi Hakkında

Reşadiye Devlet Hastanesi yeni yapılan binasında hizmet veren 50 yataklı bir sağlık kuruluşudur. Merkez ve bağlı köylerle birlikte çevre ilçe ve köylerine de sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Reşadiye Devlet Hastanesi Uluslararası standartlarda, ileri teknolojiyi tercih ederek her türlü müdahalenin yapıldığı, Sosyal ve kültürel düzeydeki İlçeler içinde en seçkin sağlık kuruluşu olmak vizyonunu benimsemiş olup, işinde uzman ve eğitimli personeliyle sağlıklı yaşamın tüm bireylerin temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde hasta ve çalışanların tatminiyetini ön planda tutan, eşit güler yüzlü hizmet veren ve sürekli olarak iyileştirmeyi hedef alan bir sağlık kuruluşu olmak misyonuyla sağlık hizmetleri vermeye sürecektir.

Reşadiye Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Reşadiye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Reşadiye Devlet Hastanesi, Tokat ili Reşadiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Reşadiye Devlet Hastanesi Doktorları

Reşadiye Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Reşadiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Reşadiye Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (356) 461-3408

Reşadiye Devlet Hastanesi Adresi

Reşadiye Devlet Hastanesi Adresi:  Kayalık Mah. Sağlık Cad. No:56

Reşadiye Devlet Hastanesi Web Sitesi

Reşadiye Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://resadiyedh.saglik.gov.tr/

Reşadiye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir