Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Telefon Numarası ve Adresi

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü ile ilgili detaylar. Korucuk Mah. adresinde bulunan Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü kurumuna 0 (264) 255-2106 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Hakkında

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü, merkez, doğumevi ve TRSM olarak dört ayrı lokasyonda hizmet vermeye devam etmektedir.

120 adet yoğun bakım hasta yatağımız olmak üzere toplamda 935 hasta yatağımız ile canla başla çalışarak fedakarca Sakarya halkına, çevre il ve ilçelerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Telefon Numarası

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü telefon numarası:  0 (264) 255-2106

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Adresi

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü adresi: Korucuk, Korucuk Cd., 54290 Adapazarı/Sakarya

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Nasıl Gidilir? Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort