Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ilimizin Salihli ilçesinde bulunan Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Sağlık Mah. Ziya Gökalp Cd. No:46 adresinde bulunan Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (236) 714-1446 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26/03/2010 tarih ve 12279 sayılı oluruyla Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla hizmet verilmesine izin verilmiştir. 2010 senesinde Salihli Devlet Hastanesinden ayrılarak 10 ünite kapasiteli olarak fiilen hizmet vermeye başlamıştır. 2011 senesinde 20 ünit kapasitesine arttırılmıştır.

Kurumumuz halen 11 kadrolu Diş hekimi, 7 Hemşire, 5 Diş Protez Teknisyeni ve 2 Röntgen Teknisyeni ile hizmet vermektedir.

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Salihli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (236) 714-1446

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Sağlık Mah. Ziya Gökalp Cd. No:46

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://salihliadsm.saglik.gov.tr/

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir