Salıpazarı İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Salıpazarı İlçe Hastanesi, Samsun ilimizin Salıpazarı ilçesinde bulunan Salıpazarı İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Bereket Mah. 100. Yıl Bulvarı adresinde bulunan Salıpazarı İlçe Hastanesi kurumuna 0 (362) 821-2063 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Salıpazarı İlçe Hastanesi Hakkında

Samsun’un Salıpazarı ilçesinde sağlık ocağından dönüştürülen, E 3 Tipi Entegre Hastane olarak 2011 senesinde hizmete girmiştir.

Salıpazarı İlçe Hastanesinde 112 ambulans, röntgen, laboratuvar, 1 Başhekim, 5 Doktor ve 2 Diş Doktoru olmak üzere 8 Doktor ile hizmet vermektedir. Acil polikliniği 5 yataklı olarak faaliyet göstemektedir.

Salıpazarı İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Salıpazarı İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Salıpazarı İlçe Hastanesi, Samsun ili Salıpazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Salıpazarı İlçe Hastanesi Doktorları

Salıpazarı İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Salıpazarı İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Salıpazarı İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 821-2063

Salıpazarı İlçe Hastanesi Adresi

Salıpazarı İlçe Hastanesi Adresi:  Bereket Mah. 100. Yıl Bulvarı

Salıpazarı İlçe Hastanesi Web Sitesi

Salıpazarı İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://salipazaridh.saglik.gov.tr/

Salıpazarı İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir