Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım adresinde bulunan Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (362) 440-0045 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

On yıl boyunca Samsun Devlet Hastanesi’ne bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak kısıtlı imkânlarla Samsun halkına özverili bir biçimde Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri sunulmuştur. Lakin Merkezin esas gelişim ve değişimi, gerçek anlamda etkin, verimli, ulaşabilir sağlık hizmetini sunma gayretleri müstakil hale gelmesiyle olabilecek olmuştur. Sağlık Bakanlığı’nın 21 Ocak 1997 tarih ve 479 sayılı olurları ile 20 standart ünitli Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kimliğine kavuşmuştur. 25 Şubat 2004 tarih ve 1224 sayılı karar ile 30 ünite çıkartılmış, 30 Kasım 2006 tarih ve 9288 sayılı onay ile standart ünit sayısı 30’dan 50’ye çıkartılmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 23/08/2011 tarih ve 35754 sayılı olurları ile 80 ünitli, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne dönüştürülmüştür. Hastanemiz 09/01/2012 tarihinde de Devlet Hastanesinin boşalttığı alanda yeni hizmet binasında faaliyetine başlamıştır.

Hastanemizde entegre klinikler, uzman klinikler, nöbetçi klinik, evde bakım hizmetleri, engelli klinik, tutuklu hükümlü kliniği, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı servis, protez laboratuvarı birimi, röntgen birimi, sterilizasyon birimi, teknik servis, bilgi işlem, idari birim, çamaşırhane ile en son 360 personel sayısı ile hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Ulaşım: Belediye otobüsünden 15M, 3M, Atakumdan 13, 15, 1 nolu dolmuş hattı 500 mt yukarda ve 2 nolu dolmuş hattı

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 440-0045

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: https://samsunadsh.saglik.gov.tr/

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir