Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Ayvacık ilçesinde bulunan Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Eyüp Sultan Mah. Fatma Güler Sokak No:4 adresinde bulunan Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 813-2723 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Hakkında

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi, Ayvacık İlçesi girişinde, merkeze 1 km. uzaklıkta olup, Eyüp Sultan mahallesindedir. 5000 metrekare arsa üzerine 4 kat şeklinde Devlet-Vatandaş işbirliğiyle yapılmıştır. 30 yatak kapasite ile 01-04-2004 tarihinden ibu yana fiilen hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde yalnızca ayaktan poliklinik muayene, genel diş ve acil sağlık hizmetleri verilebilmektedir. Ayrıca 2 adet Hasta Nakil Ambulansı ile hizmet vermektedir.

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi, Samsun ili Ayvacık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 813-2723

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Adresi

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Adresi:  Eyüp Sultan Mah. Fatma Güler Sokak No:4

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://samsunayvacikdh.saglik.gov.tr/

Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir