Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Karaköprü ilçesinde bulunan Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59 adresinde bulunan Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (414) 318-7700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Esentepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Eyyubiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tek çatı altında birleştirilerek Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine dönüştürüldü.

Şanlıurfa Ağız ve diş sağlığı hastanesi ile birlikte; çene cerrahının Ağız ve diş hastalıklarının cerrahi işlemlerinin il dışına çıkmadan hastanede ameliyathane ortamında yapılabilmesi, Engelli hastaların diş tedavi ve diş çekimleri genel anestezi altında Ameliyathanede yapılma imkânı Sağlanması, diş çekimi fobisi olanların Ameliyathane ortamından Genel Anestezi altında diş çekimi yapılabilmesi, hekim sayısında artma ve verilen randevu sürelerinde kısalması, Tedavi çeşitliğinin artması ve tedavi zamanının kısalması, Yapılan Ağır cerrahi işlemler sonrası hastanın serviste kontrol altında tutulabilmesi, Doktor ve personel sayısında artış olması, Özellikli Uzman branş diş hekimi sayısının artması (periodontoloji, çene cerrahi, ortodonti, pedodonti) gibi avantajlar sağlanmış olacaktır.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Şanlıurfa ili Karaköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 318-7700

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: http://sanliurfaadsh.saglik.gov.tr/

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir