Sapanca İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sapanca İlçe Hastanesi, Sakarya ilimizin Sapanca ilçesinde bulunan Sapanca İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Gazipaşa Mah. İzmit Cad. No:27 adresinde bulunan Sapanca İlçe Hastanesi kurumuna 0 (264) 582-5070 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sapanca İlçe Hastanesi Hakkında

Yeni Sapanca Devlet Hastanesi olarak daha modern bir ortamda daha fazla hizmet çeşitliliği ile donanım ve hizmette eksiksiz bir biçimde tedavi olanağı olanağı sunmayı amaç edindik.

Kurumumuzun temel hedefi Sapanca İlçesinde yaşayan bireylere aktif ve kuvvetli, tek çatı altında organize edilmiş temel sağlık hizmetlerini sunmak ve kuvvetli bir acil servis hizmetiyle bu alanda Sapanc a İlçesinin gereksinimini karşılamaktır. Kurumumuz bu hedefler ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.

Sapanca İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Psikiyatri

Sapanca İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sapanca İlçe Hastanesi, Sakarya ili Sapanca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sapanca İlçe Hastanesi Doktorları

Sapanca İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sapanca İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Sapanca İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 582-5070

Sapanca İlçe Hastanesi Adresi

Sapanca İlçe Hastanesi Adresi:  Gazipaşa Mah. İzmit Cad. No:27

Sapanca İlçe Hastanesi Web Sitesi

Sapanca İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://sapancadh.saglik.gov.tr/

Sapanca İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort