Saraykent Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Saraykent Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Saraykent ilçesinde bulunan Saraykent Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mahalle E-88 Karayolu Bulvarı No:90 adresinde bulunan Saraykent Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 368-7022 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Saraykent Devlet Hastanesi Hakkında

Saraykent Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Saraykent Devlet Hastanesi, Yozgat ili Saraykent ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Saraykent Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saraykent Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Saraykent Devlet Hastanesi Doktorları

Saraykent Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Saraykent Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Saraykent Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 368-7022

Saraykent Devlet Hastanesi Adresi

Saraykent Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mahalle E-88 Karayolu Bulvarı No:90

Saraykent Devlet Hastanesi Web Sitesi

Saraykent Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://saraykentdh.saglik.gov.tr/

Saraykent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir