Sarayköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sarayköy Devlet Hastanesi, Denizli ilimizin Sarayköy ilçesinde bulunan Sarayköy Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Hastane Cd. No:26 adresinde bulunan Sarayköy Devlet Hastanesi kurumuna 0 (258) 415-4377 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarayköy Devlet Hastanesi Hakkında

Hastane binamızın temeli 1986 senesinde Sarayköy – Sağlık Tesisleri Yaptırma Yaşatma ve Soysa Hizmetler Derneği aracılığıyla atılmış olup, 1995-1997 senelerı içinde zemin katta Merkez Sağlık Ocağı olarak hizmete açılmış, 24 Ekim 1997 tarihinden sonra da Sarayköy Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 6500 M2 arsa üzerinde, 520 M2 binası, bodrum+4 kat ve 35 yatak kapasiteli olup, yatak doluluk oranı ortalama %50 dir

Aydın-Denizli karayolu üzerinde bulunan hastanemiz, Denizliye 22 km. uzaklıktadır. Sarayköy ve köyleri, Buldan ve köyleri, Buharkent ve köyleri, Güney ilçesi ve köyleri olmak üzere kalabalık bir nüfusa hizmet verilmekte olup, karayolu kenarında oluşu ile acil durumlarda hizmet önemi daha da artmaktadır. Hastanemiz Eylül/2006 itibariyle İSO-9001-2000 KYS. çalışmalarına başlamış ve 08-07-2008 tarihinde TS EN ISO 9001-2000 şartlarına uygun bir Kalite Yönetim Sistemine sahip olduğu TSE Tarafından Belgelendirilmiştir.

Hastanemiz 35 yatak kapasiteli altı uzmanı, altı pratisyen hekimi, üç diş hekimi, bir eczacı, zengin ve işinde uzman personeliyle hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2012 senesinde, yeniden yapılandırılarak, odaları bakanlığımızın belirlediği nitelikli oda sistemiyle daha kaliteli hizmet verecektir. Kalite standartlarına göre yapılanan ameliyathanemiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Sarayköy Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Aile Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Sarayköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sarayköy Devlet Hastanesi, Denizli ili Sarayköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sarayköy Devlet Hastanesi Doktorları

Sarayköy Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sarayköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sarayköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (258) 415-4377

Sarayköy Devlet Hastanesi Adresi

Sarayköy Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Hastane Cd. No:26

Sarayköy Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sarayköy Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Sarayköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sarayköy Devlet Hastanesi Harita

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort