Sarıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sarıgöl Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Sarıgöl ilçesinde bulunan Sarıgöl Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100 adresinde bulunan Sarıgöl Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 867-1099 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Hakkında

Sarıgöl Devlet Hastanesi, Hastane Yaptırma Derneği’nin de katkılarıyla 04 Eylül 1969 senesinde inşaa edilerek 50 standart, 30 fiili yatak kapasitesi ile hizmete açılmıştır.

Uzun seneler Uzman Hekim sıkıntısı ve bina yetersizliği yaşayan hastanemizde 1982 senesinde Ameliyathane kurularak hizmete girmiştir. Artan hasta talebini karşılamak maksadıyla ilçe halkının ve Hastane yaşatma ve yoksul hastaları koruma derneğinin katkılarıyla 1993 senesinde ek bina yapımına başlanmış ve 1997 senesinde tamamlanarak hizmete girmiştir.

Halen 60 fiili ve 100 standart yatak kapasitesi ile hizmet veren Kurum 5937 metre kare arsa alanına ve 1110 metre kare bina alanına sahiptir. Hastanemizde Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum servis ve poliklinikleri ile Acil ve 2 adet Diş Polikliniği, 2 adet Ameliyathane salonu, Laboratuar, Röntgen birimleri bulunmaktadır. Banyo, tuvalet, televizyon, buzdolabı ve klima bulunan 22 adet özel oda ve 12 genel oda olanakları ile yataklı tedavi hizmetlerini sürdürmektedir.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sarıgöl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sarıgöl Devlet Hastanesi, Manisa ili Sarıgöl ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Doktorları

Sarıgöl Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sarıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sarıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 867-1099

Sarıgöl Devlet Hastanesi Adresi

Sarıgöl Devlet Hastanesi Adresi:  Siteler Mah. Alaşehir Cd. No:100

Sarıgöl Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sarıgöl Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sarigoldh.saglik.gov.tr/

Sarıgöl Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir