Sarıkaya Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sarıkaya Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Sarıkaya ilçesinde bulunan Sarıkaya Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şekerpınar Mah. Hastane Cad. No:1 adresinde bulunan Sarıkaya Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 772-3366 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Hakkında

Yozgat Sarıkaya Devlet Hastanesi 1992 senesinde ilçemize kurularak hizmet vermeye başlamıştır.. Yeni hastane binamızda 10 yataklı yoğun bakım üniteleri, 12 yataklı diyaliz üniteleri, 3 ameliyathane, 11 poliklinik ve 6 diş ünitesi servisi bulunmaktadır.

Odaların hepsi klimalı, LCD televizyonlu ve en fazla 1 veya 2 kişilikdir. 4 ana branşta hizmet veren Sarıkaya devlet hastanesi C grubu hastane kategorisine geçmesiyle birlikte, Kulak Burun Boğaz, Göz, Üroloji, Nöroloji ve Ortopedi gibi diğer 11 branşta da hizmet vermektedir.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Sarıkaya Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sarıkaya Devlet Hastanesi, Yozgat ili Sarıkaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Doktorları

Sarıkaya Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sarıkaya Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sarıkaya Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 772-3366

Sarıkaya Devlet Hastanesi Adresi

Sarıkaya Devlet Hastanesi Adresi:  Şekerpınar Mah. Hastane Cad. No:1

Sarıkaya Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sarıkaya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sarikayadh.saglik.gov.tr/

Sarıkaya Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir