Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi, Isparta ilimizin Şarkikaraağaç ilçesinde bulunan Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ulvikale Mah. Sağlık Sokak No:1 adresinde bulunan Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (246) 411-4528 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Hakkında

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi, 1953 senesinde eski Milli Savunma Bakanı ve bölge milletvekili olan koca reis lakaplı Sn. Dr. Sadettin Bilgiç’in girişimleri ile açılmıştır. Daha sonraki senelerda yeni binalar eklenerek ameliyathanesi ve diyaliz üniteleri de hizmete girmiştir. 2009 senesinden ibu yana 50 yatak kapasiteli ve D grubu hastane olarak hizmet vermiştir.

Mevcut yapının yetersiz kalması bundan dolayı eski bina yıkılarak yeni hastane binası inşa edilmiştir. Hastanemiz 8554 m2 alan üzerinde toplam 7500 m2 kapalı alana sahiptir. Dış görünüm olarak dörtgen ve dairesel iki bölümden bir araya gelmektedir.

Dörtgen bölümün; Zemin katında; Poliklinikler, Acil Servis Röntgen Birimi ve İdari birimler bulunmaktadır. Bodrum Katında; Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, Çamaşırhane, Arşiv, Server Odası, Kazan Dairesi, Teknik Servis, Gıda Depoları ve Laboratuvar bulunmaktadır. 1.Katında; Ameliyathane, Hemodiyaliz Ünitesi ve Doğum Kliniği bulunmaktadır.

Dairesel bölümün; Zemin katında; İdari Birimle ve Santral bulunmaktadır. Bodrum Katında; İlaç ve Ayniyat Ambar Depoları, Tıbbi ve Evsel Atık Depoları, Sığınak, Morg ve Merkezi Tıbbi Gaz Sistemi Deposu bulunmaktadır. 1. ve 2. Katında; Yatan Hasta Servisleri bulunmaktadır. Dairesel yapı içerisine yerleştirilen hasta odaları ve ortada hemşire deski bulunmaktadır. Bu fiziki yapı hastanın hemşireye, hemşirenin de hastaya ulaşımını ve iletişimini sağlamada büyük bir avantaj sağlamaktadır. 3.Katında; Eğitim Salonu Toplantı Salonu, Kalite Yönetim Birimi ve Yemekhane bulunmaktadır. Yemekhane önündeki dairesel balkon yapı tüm Şarkikaraağaç’a hakim bir durum oluşturmaktadır.

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi, Isparta ili Şarkikaraağaç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Doktorları

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (246) 411-4528

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Adresi

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Adresi:  Ulvikale Mah. Sağlık Sokak No:1

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sadettinbilgicdh.saglik.gov.tr/

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort