Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şarköy Devlet Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Şarköy ilçesinde bulunan Şarköy Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camikebir Mahallesi, D120 adresinde bulunan Şarköy Devlet Hastanesi kurumuna 0 (282) 518-1343 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Hakkında

Şarköy Devlet Hastanesi inşaatına 1981 senesinde başlanmış ve 1983 senesinde 50 fiili yatağı ile hizmete açılmıştır. 2019 senesinde Gelibolu yolu üzerinde adresinde hizmete giren yeni hastanenin açık alanı 6 bin 375 metrekare olup, bin 876 metrekarelikte bir tavana oturmakta ve 5 katlıdır. Şarköy Yeni Devlet Hastanesi 50 yatak kapasiteli olup 15 tane de polikliniği bulunmaktadır. Acilde 3 poliklinik olup, 10 müşahede yatağı ve 550 metrekare de acil alanı mevcut. 5 üniteli diyalizi, 5 yataklı yoğun bakımı, 3 ameliyathanesi, 2 doğumhanesi mevcuttur.

Şarköy Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Şarköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şarköy Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Şarköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları

Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şarköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 518-1343

Şarköy Devlet Hastanesi Adresi

Şarköy Devlet Hastanesi Adresi:  Camikebir Mahallesi, D120

Şarköy Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şarköy Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sarkoydh.saglik.gov.tr/

Şarköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort