Sason Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sason Devlet Hastanesi, Batman ilimizin Sason ilçesinde bulunan Sason Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aşağı Mah. Eski Tekel Caddesi adresinde bulunan Sason Devlet Hastanesi kurumuna 0 (488) 461-2652 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sason Devlet Hastanesi Hakkında

Sason Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sason Devlet Hastanesi, Batman ili Sason ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Sason Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sason Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sason Devlet Hastanesi Doktorları

Sason Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sason Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sason Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (488) 461-2652

Sason Devlet Hastanesi Adresi

Sason Devlet Hastanesi Adresi:  Aşağı Mah. Eski Tekel Caddesi

Sason Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://sasondh.saglik.gov.tr/

Sason Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sason Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir