Şavşat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şavşat Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Şavşat ilçesinde bulunan Şavşat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60 adresinde bulunan Şavşat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 517-1018 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şavşat Devlet Hastanesi Hakkında

Şavşat ilçesinin Efkar Tepesi mevkiinde inşa edilen ve kullanım alanı 5 bin 100 metrekare olan hastane binası toplam 5 katlı ve çift asansörlü olarak hizmet vermektedir. 55 yataklı hastanede bir çok değişik branşta poliklinik hizmeti uzman hekim kadrosu ve sağlık çalışanları aracılığıyla sunulmaktadır.

Hastanemizde; dahiliye uzmanı, ortopedi, genel cerrahi ve aile hekimi uzmanı mevcuttur. Ayrıca 6 pratisyen hekim, 1 diş hekimi, 117 personelle Şavşat halkına hizmet vermekteyiz.

Şavşat Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Şavşat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şavşat Devlet Hastanesi, Artvin ili Şavşat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şavşat Devlet Hastanesi Doktorları

Şavşat Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şavşat Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şavşat Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 517-1018

Şavşat Devlet Hastanesi Adresi

Şavşat Devlet Hastanesi Adresi:  Efkar Tepe Mevkii Bülent Ecevit Cad. No:60

Şavşat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şavşat Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://savsatdh.saglik.gov.tr/

Şavşat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Şavşat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort