Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi, Giresun ilimizin Şebinkarahisar ilçesinde bulunan Şebinkarahisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1 adresinde bulunan Şebinkarahisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (454) 711-4008 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Hakkında

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Binası 1948 Yılında hizmete acılmış olup 2012 yılına kadar eski binasında hizmet vermiştir. TOKİ aracılığıyla yapılan 75 yataklı yeni Şebinkarahisar Devlet Hastanesi 01.11.2012 tarihinden ibu yana hizmete girmiştir.

14 bin m2 inşaat alanının 4 bin m2’sine oturtulan hastane binası, son derece modern bir biçimde donanımla yapıldı. Tam donanımlı Şebinkarahisar Devlet Hastanesinin yalnızca ilçeye değil, bölgeye hizmet eden bir hastane konumundadır.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şebinkarahisar Devlet Hastanesi, Giresun ili Şebinkarahisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Doktorları

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 711-4008

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Adresi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Adresi:  Bülbül Mah. Ara Güler Cad. No:1

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sebinkarahisardh.saglik.gov.tr/

Şebinkarahisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir