Şefaatli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şefaatli Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Şefaatli ilçesinde bulunan Şefaatli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kayseri Cad. No:41 adresinde bulunan Şefaatli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 564-3015 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şefaatli Devlet Hastanesi Hakkında

Şefaatli Devlet Hastanesi 1993 senesinde 50 yataklı olarak, mevcut ana binada hizmete girmiştir. Hastanemizde bir ana bina ve hastane lojmanı bulunmakta olup; Sağlık Bakanlığının kalite kriterleri gözönüne alınarak 25 yatak kapasiteli olarak hizmetine devam etmektedir.

Şefaatli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk İmmünolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Göğüs Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nefroloji

Şefaatli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şefaatli Devlet Hastanesi, Yozgat ili Şefaatli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şefaatli Devlet Hastanesi Doktorları

Şefaatli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şefaatli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şefaatli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 564-3015

Şefaatli Devlet Hastanesi Adresi

Şefaatli Devlet Hastanesi Adresi:  Kayseri Cad. No:41

Şefaatli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şefaatli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sefaatlidh.saglik.gov.tr/

Şefaatli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir