Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili detaylar. Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313 adresinde bulunan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kurumuna 0 (332) 241-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi açılışı 17 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 130.000 metrekarelik kapalı ve 160.000 metrekarelik açık alan olmak üzere 934 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastaneye Ulaşım

1. Alternatif: Tramvay Hattını kullanabilirsiniz. Konya’nın her noktasından binebileceğiniz Tramvay ile “Kampüs” ve “Tıp Fakültesi” durağına kadar gelip, buradan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

2. Alternatif: Eski Garaj, Otogar, Kampüs Hatlı dolmuşlarla Kampüs gelerek Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi normal poliklinik randevuları ve öğretim üyesi özel muayene randevuları  Online İşlemler üzerinden verilmektedir. Öğretim üyesi özel muayene randevuları için ayrıca mesai saatleri (08:00 – 17:00) içerisinde (0 332) 606 05 05 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bölümleri

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine ait tüm bölümleri görmek için hastanenin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

resmi web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 4 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet endodonti uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortodonti uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Konya ilinde Alaeddin Keykubad Kampüsü 42075 Selçuklu adresinde bulunmaktadır. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3322415000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 241-5000

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adresi:  Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Web Sitesi: hastane.selcuk.edu.tr

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nasıl Gidilir? Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir