Şemdinli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şemdinli Devlet Hastanesi, Hakkari ilimizin Şemdinli ilçesinde bulunan Şemdinli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Moda Mahallesi Kaymakamlık Karşısı adresinde bulunan Şemdinli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (438) 411-3819 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şemdinli Devlet Hastanesi Hakkında

50 yataklı Şemdinli Devlet Hastanesi ilçe ve beldeler ile 141 köy ve mezrada bulunan ortalama 70 bin nüfusa hizmet vermektedir.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir. Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti tatminiyetini maksimum düzeyye çıkarmaktır.

Şemdinli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Üroloji

Şemdinli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şemdinli Devlet Hastanesi, Hakkari ili Şemdinli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şemdinli Devlet Hastanesi Doktorları

Şemdinli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şemdinli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şemdinli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (438) 411-3819

Şemdinli Devlet Hastanesi Adresi

Şemdinli Devlet Hastanesi Adresi:  Moda Mahallesi Kaymakamlık Karşısı

Şemdinli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şemdinli Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://semdinlidh.saglik.gov.tr/

Şemdinli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir