Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi ile ilgili detaylar. Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi adresinde bulunan Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi kurumuna 0 (352) 207-6666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Hakkında

Hizmetlerimiz:

– Yataklı Servis: 1. ve 2. katı erişkin nefroloji, 3. katı pediatrik nefroloji birimleri olmak üzere toplam 41 oda ve 82 hasta yatağımız mevcuttur. Odalarda tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hastanemiz 4. katında ameliyathane ve 10 yataklı yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca bu katta yoğun bakımdan yeni çıkan hastalar için toplam 8 yatak bulunan 4 oda mevcuttur. Son kat kafeterya olarak tanzim edilmiştir.

– Hemodiyaliz Ünitesi: Ünitemizde toplam 24 yatak ve hemodiyaliz makinesi mevcuttur. Hepatit B tespit edilen hastalarımız için ayrı bölüm ve makineler kullanılmaktadır. Ünitemiz 11 hemşire ve 3 hemodiyaliz teknisyeni ile hizmet vermektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Randevu

-Periton Diyalizi Ünitesi: Ünitemizde hastalarımız 3 periton diyalizi hemşiresi aracılığıyla düzenli aralıklarla takip ve tedavi edilmektedir. Kronik böbrek hastalığı olan bireylerin ön bilgilendirilme ve eğitimi de polikliniğimizde gerçekleştirilmektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Bölümleri

-Genel Nefroloji Polikliniği: Polikliniğimizde nefrolojik sorunu olan hastalar randevu sistemine göre takip ve tedavi edilmektedir.

-Transplantasyon Polikliniği: Böbrek nakli yapılmış toplam 56 hasta halen takip edilmekte olup yalnızca hastanemizde transplantasyon yapılmış hastalar değil dış merkezlerde transplantasyon yapılmış hastalara da takip ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Doktorları

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Telefon Numarası

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 207-6666

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Adresi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Adresi:  Talas yolu 5. Km. Erciyes Üniversitesi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Web Sitesi

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Web Sitesi: diyalizhast.erciyes.edu.tr

Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Nasıl Gidilir? Semiha Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort