Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Şereflikoçhisar ilçesinde bulunan Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mehmet Akif Ersoy Mh. E-90 Karayolu üzeri adresinde bulunan Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 687-1754 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi 2012 senesinden ibu yana E-90 karayolu üzerindeki yeni modern binasında hizmet vermeye başlamıştır. Şereflikoçhisar Devlet Hastanemizin inşaatına 2010 senesinde başlanmış ve 2012 senesinde tamamlanmıştır. Toplam kapalı alanın 17.500 m2’dir. Hastanemizde 1 doğumhane, 1 ameliyathane, 3 ameliyat masası, 7 diyaliz yatağı mevcuttur. Hastane toplam 50 yatak kapasitelidir.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi, Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi İletişim

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 687-1754

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Adres

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Mehmet Akif Ersoy Mh. E-90 Karayolu üzeri

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sereflikochisardh.saglik.gov.tr/

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort