Sinanpaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sinanpaşa Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Sinanpaşa ilçesinde bulunan Sinanpaşa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Mah. Asım Kocabıyık Cad. No:53 adresinde bulunan Sinanpaşa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 311-8040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Hakkında

Sinanpaşa Afyonkarahisar ilinin bir ilçesidir. Afyon-Uşak ve Afyon-Antalya karayolları içinde, il merkezine 33 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1953 senesinde ilçe olmuştur.

Hastanemiz 1968 senesinde sağlık ocağı olarak açılmıştır. 27.02.1997 tarihinde hastane statüsü verilmiştir. 2005 senesinde otomasyona geçmiştir. 2008 senesinden ibu yana hastanemiz dönüşüm projesi kapsamı içinde yeniden yapılandırılmıştır. Hastanemizde laboratuar röntgen ekg acil polikliniği ile tam kapasite 24 saat hizmet vermektedir.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sinanpaşa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sinanpaşa Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Doktorları

Sinanpaşa Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Sinanpaşa Devlet Hastanesi İletişim

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 311-8040

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Adres

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Mah. Asım Kocabıyık Cad. No:53

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sinanpaşa Devlet Hastanesi resmi Web Sitesi: https://sinanpasadh.saglik.gov.tr/ 

Sinanpaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir