Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Sincan ilçesinde bulunan Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4 adresinde bulunan Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 268-0110 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihli makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile müstakil başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda sürekli olarak olarak ünit kapasitesi ve kapalı alan miktarı arttırılması için çalışmalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Konut Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak üzere toplam 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma çalışmaları devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler ışığında kurumumuzun çalışmaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde ülkeler arası camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına uygun sağlık hizmeti sunarak, güven ve saygınlık hususunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar aracılığıyla tercih edilen ve hizmetle mutluluk veren bir sağlık merkezi olma yolunda.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 268-0110

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://sincanadsm.saglik.gov.tr/

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort