Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği, Ankara ilimizin Ayaş ilçesinde bulunan Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği ile ilgili detaylar. Ömeroğlu Mahallesi Süzen Sokak adresinde bulunan Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği kurumuna 0 (312) 712-2472 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Hakkında

Ayaş Devlet Hastanesi, Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile birleştirilmiş ve Ayaş semt polikliniği adıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemiz Ayaş Ek Binasında 09.00-16.00 saatleri içinde aşağıda gösterilen gün ve dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

19 (on dokuz) yatak kapasitesi ile yataklı tedavi hizmeti verilmektedir. Radyoloji ve laboratuar hizmetleri verilmekte olup, yapılamayan tetkikler için gerekli numuneler alınıp hastane personeli aracılığıyla merkez binaya getirilmektedir.

Semt Polikliniğimizde; 24 saat acil sağlık hizmeti verilmektedir. Binalar arası ulaşımın sağlanması maksadıyla servis hizmeti konulmuştur.

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Telefon Numarası

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği telefon numarası:  0 (312) 712-2472

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Adresi

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği adresi:  Ömeroğlu, Süzen Cad. No:1, 06710 Ayaş/Ankara

Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Nasıl Gidilir? Sincan Devlet Hastanesi Ayaş Semt Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir