Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2 adresinde bulunan Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (486) 216-6111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Şırnak Dt. Nurullah Kadırhan Ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 2000li senelerdan bu yana ağız ve diş sağlığı hususunda bayağı mesafeler almış bulunmaktayız. 2000li senelerda çoğu kez bir dişhekimiyle yalnızca diş çekiminin yapılabildiği dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği ve protez işlemlerinin hiç yapılamadığı, devlet hastanesine bağlı bir poliklinik hizmeti verilmekteydi.

Günümüzde ise her türlü dolgu, kanal nasıl tedavi edileceği ve protez gibi özellikli tedaviler de yapılabilmektedir.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (486) 216-6111

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Cumhuriyet mah. Hastane cad. No:2

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Şırnak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort