Şırnak Asker Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şırnak Asker Hastanesi, Şırnak ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Şırnak Asker Hastanesi ile ilgili detaylar. Uludere Caddesi adresinde bulunan Şırnak Asker Hastanesi kurumuna 0 (486) 218-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şırnak Asker Hastanesi Hakkında

21 Ekim 2002 tarihinde yeni bir hastane binasının inşaatına başlanmış, Yeni hastane binası, 23 Haziran 2003 tarihinden ibu yana, 70 yatak (zorunlu hallerde 100 yatak) kapasite ile hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 50 yataklı asker hastanesi statüsündedir. Terörle mücadele bölgesinde hizmet vermesinden dolayı 70 yatak kapasiteyle (zorunlu hallerde 100 yatak) klinik hizmeti verebilecek yeterliliktedir. Hastanemiz ikinci katı klinik hizmetlerine ayrılmıştır. Kliniğimiz iki adet dokuzar kişilik, iki adet sekizer kişilik, iki adet yedişer kişilik hasta odası, bir adet yedi kişilik enfeksiyon odası, beş adet ikişer kişilik özel hasta odasıyla yatan hastalarımıza hizmet sağlamaktadır.

Şırnak Asker Hastanesi Şırnak il merkezi kuzeydoğusunda, Uludere yolu üzerinde bulunmaktadır. Şırnak Asker Hastanesine ulaşım Cumhuriyet meydanından kalkan Şırnak belediyesine bağlı özel halk minibüsleri ve ticari taksilerle sağlanmaktadır.

Şırnak Asker Hastanesi Bölümleri

 • Beyin cerrahisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş sağlığı ve hastalıkları
 • Genel cerrahi
 • Göğüs cerrahisi
 • Göz hastalıkları
 • İç Hastalıkları
 • Kadın hastalıkları ve doğum
 • Kalp damar cerrahisi
 • Ortopedi
 • Üroloji

Şırnak Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şırnak Asker Hastanesi, Şırnak şehrinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şırnak Asker Hastanesi İletişim

Şırnak Asker Hastanesi Telefon Numarası:  0 (486) 218-1000

Şırnak Asker Hastanesi Adres

Şırnak Asker Hastanesi Adresi:  Uludere Caddesi

Şırnak Asker Hastanesi Web Sitesi

www.gata.edu.tr

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort