Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5 adresinde bulunan Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (346) 444-7858 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

25 Mayıs 2008 tarihinde kiralık binada Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmete başlayan Hastanemiz, 22 Ekim 2012’de 5867 metrekare arsa alanı içinde 1469 metrekare oturum alanına kurulu toplam 6460 metrekare kapalı alana sahip kendi binasına taşınmış olup, 13 Kasım 2012’de resmi açılışı yapılmıştır.

Binamız; bodrum, zemin ve zemin üzeri 3 kat olmak üzere; 39 Poliklinikte 68 Ünit, Ameliyathane, Diş Protez Laboratuvarı, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, Radyoloji (görüntüleme), Çocuk Oyun Alanı, Bebek Emzirme Odası, Yemekhane, Kafeterya, İdari Bölümler, Personel Dinlenme Alanı, Mescid, Güvenlik, Depolar, Hasta, Personel ve Engelli Oto Parkından bir araya gelmektedir.

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sivas şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi doktorları için tıklayınız

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası:  0 (346) 444-7858

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adres

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Kardeşler Mah. Bağdat Cad. 6. Sok. No:5

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

https://sivasadsh.saglik.gov.tr/

Sivas Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir